حسین پناهی در سلسه سخنرانی های انتخاباتی خویش در ستاد یکی از کاندیداهای شاخص دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید در راهی که انتخاب کرده ایم ثابت قدم بوده و از خطری که جامعه را تهدید می کند صحبت کنیم و پشتیبان نیروهای انقلابی و ارزشی باشیم.وی افزود: نفوذ مسئله ای است که باید به طور جدی مدنظر قرار بگیرد و برماست تا راههای نفوذ دشمنان را سد کرده و توطئه ها را به ویژه در انتخابات خنثی کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: ما پس از پیروزی انقلاب اسلامی با مسئله نفوذ به طور جدی مواجه بودیم به طوریکه عوامل نفوذ در کشور د قالب دولت موقت، دولت بنی صدر و جریانهایی مانند مسئله کذایی استقلال کردستان، آذربایجان، ترکمن صحرا و خوزستان خود را مطرح کردند.

پناهی با بیان اینکه دشمن از درون و برون برنامه ریزی می کند، تصریح کرد: ملت ایران به عنوان مشت واحدی هستند که در مقابل زورگویان عالم ایستادند و دشمن نیز بر این نکته تأکید داشت که پنج ایران کوچک بسیار بهتر از یک ایران قدرتمند است.

به گفته وی ملت ایران هر زمان که منافع نظام و انقلاب اسلامی را در خطر دیدند خود پای کار آمده و اتحادشان را به رخ دشمن کشیدند و این وحدت ملت ایران درس و عبرتی برای بدخواهان شد.

پناهی تأکید کرد: در انتخابات امسال عوامل نفوذی باید تودهنی سختی بخورند تا باشد از کشور خارج شوند.

وی با اشاره به اینکه روحیه انقلابی راهکار مقابله با نفوذ است و افرادی با این شاخصه در مقابل کسانی که در مقابل ولایت بودند، ایستادند، افزود: یکی از این حرکات خودجوش که مقابله با نفوذ را در پی داشت تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بود که امام خمینی(ره) علیرغم اینکه این کار خودجوش و بدون هماهنگی با مقامات نظام انجام گرفته بود آن را انقلاب دوم نامیدند.

پناهی گفت: جریان نفوذ در قالب جریان بنی صدر زمانی این سیاست را القاء می کردند که باید اداره کشور از دست نیروهای ارزشی گرفته شود اما این نمایندگان ارزشی در مجلس شورای اسلامی بودند که رئیس جمهور وقت را عزل و نقشه هایشان را به هم ریختند.

وی اظهار کرد: در بحث ولایت با هیچ کسی تعارف نداریم و مواضعمان سخت و تغییرناپذیر است.

پناهی با اشاره به اینکه در مجلس ششم شاهد بودیم که نمایندگان نفوذی در مقابل ولایت ایستادند، تأکید کرد: در آن دوران 127 نماینده با وقاحت تمام به رهبر معظم انقلاب نامه نوشتند و مسئله جام زهر را مطرح کردند.

وی با انتقاد از مجلس فعلی نیز گفت: جریان دیگری در مجلس اصولگرایی شکل یافت که منجر به تصویب برجام با آن شرایط شد و برجام عزت، بزرگی، اقتدار و عظمت ملت ایران را کوچک کردند.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه ادامه داد: ولی زنده باد نیروهای ارزشی که در سخت ترین شرایط امتحانشان را به خوبی پس دادند و ملوانان آمریکایی را  زمین گیرشان کردند و با خواری و ذلت تصاویرشان را در اختیار رسانه ها قرار دادند و غرور آمریکایی ها را در هم شکستند.

پناهی تأکید کرد: باید جلوی پشت پرده رفتن نیروهای ارزشی و انقلابی گرفته شود تا نیروهایی به مجلس بروند که عزت و اقتدار نظام را محافظت کنند.

وی ابراز تأسف کرد: امروز انتخابات به  صحنه جنگ قدرت تبدیل شده است و نمی دانیم این همه عوام فریبی برای چیست؟

پناهی یادآور شد: وقتی به مناطق و روستاها می رویم مشاهده می کنیم آنجا را قرق کرده اند به نفع کاندیدای خاص و اجازه تبلیغ کاندیداهای ارزشی را نمی دهند!

وی گفت: عده ای با عوام فریبی گروههای غداره به دست و چماق به دست را به کف خیابانها آورده اند اما باید بگوییم که همه مثل شما به باندهای اقتصادی و کانونهای قدرت و ثروت وصل نیستند.

پناهی با اشاره به برخی کاندیداها که شام و ناهار می دهند، تصریح کرد: پول این همه ناهار و شام را از کجا آورده اید و چرا برخی با قانون شکنی، قانون مداران را از دور خارج می کنند؟

وی با بیان اینکه نیروهای ارزشی هرکجا فعالیت کنند خدا را فراموش نمی کنند، گفت: برخی که اینطوری رأی بیاورند چطوری می خواهید از رأی مردم و حقوق ملت دفاع کنید؟

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه افزود:  باید در مقابل دسیسه های دشمنان ایستاد و اهل معامله نبود چون خیلی بی ارزش است که دین و ایمانتان را در مقابل کمترین چیزها بدهید.

پناهی با اشاره به نمایندگان فعلی ارومیه نیز اظهار کرد: آزموده را آزمودن خطاست، سه دوره کمتان است که دوباره می خواهید به مجلس بروید، باید به این سؤال جواب بدهید!

وی با انتقاد از اینکه برخی دریاچه ارومیه را مورد سوء استفاده قرار می دهند، تصریح کرد: آن وقتی که آب دریاچه ارومیه را به استانهای همجوار انتقال می  دادند شما به نماینده این مردم چکار کردید؟ کوچکترین اعتراضی توانستید بکنید؟

پناهی افزود: امروز برخی دم از دریاچه می زنند اما هزینه های آن را صرف تبلیغات انتخابات، جلسه و همایش می گذارند!

وی یادآور شد: چرا نمی گذارید سخنان نیروهای ارزشی دیدگاههای خود را بیان کنند.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه عنوان کرد: امروز دو وظیفه بر عهده نیروهای ارزشی است که اولین آن حمایت از کاندیداهای موردنظر نیروهای ارزشی است و اگر بابصیرت آمده اید تکلیفتان را عمل کنید و دومین آن نیز روشنگری است.

پناهی گفت: در بحث روشنگری وظیفه برماست تا نگذاریم کسانی که لیاقت نمایندگی مجلس را ندارند به مجلس بروند و آنها را افشا کرده و جلوی هزینه ها را از همین حالا بگیرند و نباید پای چنین افرادی به مجلس باز شود.

وی با انتقاد تند از بداخلاقی و عوام فریبی برخی کاندیداها یادآور شد:  کسی که علناً بگوید بزنید و ببندید باید در دنیا و آخرت پاسخگو باشند و وای بر ما که به چنین اشخاصی اعتماد کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه خاطرنشان کرد: اینگونه افراد عزت، اقتدار و آبروی ما را می برند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

امروز،  پنجشنبه 12 تير 1399
11 ذی‌القعده 1441
Thursday 2 July 2020

پیوندها